fbpx

System Nagłośnienia Pioneer Club5

Stwórz niepowtarzalny klimat podczas domowych imprez z mocą 2 x 60W i efektami świetlnymi.

Zabierz klubowe klimaty do domu

Głośnik Pioneer Club5 stworzono dla tych, którzy kochają kluby, muzykę klubową i klubową atmosferę. To nie tylko głośnik – to w pełni samodzielny system nagłośnienia, który rozkręci każdą domówkę.

Moc 2 x 60 W

System Club5 wyposażyliśmy w dwa 130-milimetrowe głośniki niskotonowe oraz dwa 50-milimetrowe Tweetery oraz wbudowany wzmacniacz zapewniający moc RMS 60+60W. Taka konfiguracja sprawia, że wypełnisz cały dom potężnym brzmieniem, które każdego skusi do tańca.

Efekty świetlne

Czym byłby klub bez migających, kolorowych świateł tworzących niepowtarzalną atmosferę? No właśnie! Dlatego Club5 wyposażony jest w system zmiennego, wielobarwnego podświetlenia, którym możesz sterować samodzielnie lub automatycznie – w rytm muzyki.

Bluetooth

Dzięki Bluetooth możesz bezprzwodowo odtwarzać muzykę z telefonu lub laptopa. Instalując bezpłatną aplikację Pioneer Club Sound zyskasz jeszcze więcej możliwośći, takich jak sterowanie efektami świetlnymi, tworzenie playlist i zaawansowaną regulację brzmienia.

Uderz basem

Unikalna funkcja Pioneer Kick Enchance dba o to, by basy nabrały niespotykanej dotąd głębii. Wyjątkowość tej funkcji polega na tym, że nie tylko poprawia moc najniższych tonów, ale także towarzyszących im wyższych częstotliwości.

Wiele źródeł

Odtwarzaj ulubione kawałki przez Bluetooth, bezpośrednio z pamięci USB lub przewodowo z zewnętrznych źródeł, takich jak odtwarzacze CD, konsole DJ-skie czy laptopy. Dodatkowo, dzięki gniazdom oznaczonym jako CHAIN możesz połączyć dwa głośniki Club5 uzyskując system stereo o łącznej mocy 4 x 60 W!

Wytrzymała obudowa

Klubowe klimaty nie należą do spokojnych i podczas imprezy może wydarzyć się wiele rzeczy 🙂 Dlatego głośniki Club5 zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, które dbają o niezawodność systemu. Możesz ustawić głośnik pionowo lub poziomo, dzięki dołączonym do zestawu nóżkom.

Zamów u Autoryzowanych Dealerów Pioneer

Club5_1