fbpx

Przenośny projektor SDA-RP100

Oglądaj filmy, graj w gry i wyświetlaj prezentacje na dużym ekranie – gdzie tylko chcesz.

Prawdziwie mobilny

Możesz zabrać go wszędzie: do każdego pokoju w domu, na kemping, do biura, czy na działkę. Wbudowany akumulator o pojemności aż 16.000 mAh sprawia, że nie musisz nerwowo szukać gniazdka elektrycznego, by obejrzeć film. Nie potrzebujesz też specjalnego ekranu – wystarczy kawałek jasnej ściany, na której będziesz mógł wyświetlać obraz. 

Wbudowane głośniki

Projektor jest w zupełności samowystarczalny. Nie musisz podłączać do niego wzmacniaczy, głośników czy słuchawek. Dwa wbudowane głośniki zapewniają czysty i mocny dźwięk – nawet gdy oglądasz film w plenerze. Możesz także używać projektora, wyłącznie jako głośnik Bluetooth i wygodnie słuchać muzyki bezprzewodowo.

Olbrzymia przekątna

Mobilny projektor SDA-RP100 zapewnia obraz o przekątnej od 100 do nawet 300 centymetrów (120 cali). Wspólne oglądanie filmów na niewielkim ekranie laptopa może już przejść do historii. 

Gniazdo USB

Skorzystaj z gniazda USB 3.0, aby w szybki sposób odtworzyć film
z przenośnej pamięci USB. Możesz także przechowywać pliki video
w wewnętrznej pamięci projektora, której pojemność to 8 GB. Gniazdo USB umożliwia także podłączenie klawiatury lub myszy, aby jeszcze łatwiej surfować w internecie na dużym ekranie.

Wejście HDMI

Gniazdo HDMI umieszczone w tylnej części projektora pozwala na podłączenie dodatkowego źródła audio-video. Podłącz laptopa, aby wyświetlić prezentację podczas biznesowego spotkania, konsolę by pograć na wielkim ekranie lub odtwarzacz Blu-ray, gdy chcesz obejrzeć film z płyty. 

Wireless Mirroring

Udostępniaj ekran swojego smartfona*, dzięki funkcji Wireless Mirroring. Możesz wyświetlać w ten sposób filmy, video-rozmowy czy ekrany aplikacji i gier. To łatwe i bezprzewodowe rozwiązanie daje Ci cały wachlarz nowych możliwości. Technologia ta działa w oparciu o wbudowane w projektor Wi-Fi.

* Funkcja dostępna dla kompatybilnych smartfonów

Korzystaj z aplikacji

Projektor działa w oparciu o system operacyjny Android 5.1. Możesz instalować ulubione aplikacje, takie jak Youtube czy Netflix i oglądać filmy na dużym ekranie bezpośrednio z nich. Intuicyjne menu ekranowe daje łatwy dostęp do wszystkich funkcji projektora. Aplikacje możesz instalować bezpośrednio z wbudowanego sklepu lub z przenośnej pamięci USB.

Wszystko pod kontrolą

W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu możesz wygodnie operować wszystkimi funkcjami projektora. Pilot działa w oparciu o technologię Bluetooth, przez co nie musisz kierować go bezpośrednio w stronę urządzenia.

Recenzja Projektora Pioneer SDA-RP100

5/5

Projektor Pioneer SDA-RP100 to idealne rozwiązanie dla często podróżujących. Sterowany przez Android projektor DLP, o rozdzielczości HD i jasności 300 lumenów. Posiada dużą baterię, szybkie ładowanie i świetnie grające głośniki. Czy jest coś jeszcze, czego oczekiwalibyśmy po przenośnym projektorze?

Video-recenzja

5/5

Zobacz video-recenzję przygotowaną przez ekipę ABCAV.pl.

Zamów projektor u Autoryzowanych Dealerów Pioneer