fbpx

To ja decyduję, kiedy ma być cicho.

Słuchawki Pioneer z aktywną redukcją hałasu otoczenia.

Tylko ja i muzyka.

Wyobraź sobie, że gdy tylko wychodzisz z domu, to otacza Cię niewidzialna bariera chroniąca przed hałasem. Nie słyszysz już stukotu tramwaju, klaksonów samochodów, czy krzyku ulicznych sprzedawców. Jesteś tylko Ty i muzyka.

Odtwórz wideo

Jak działa aktywny noise cancelling?

Wbudowany w słuchawki mikrofon wyłapuje wszystkie dźwięki otoczenia. Następnie, system redukcji hałasu automatycznie wytwarza identyczne częstotliwości dźwięku, lecz o przeciwnej fazie, dzięki czemu nasz słuch nie rejestruje już wykrytego hałasu. Wszystko to przebiega w ułamku sekund, a Ty możesz cieszyć się niezakłóconym słuchaniem muzyki.

Wróć do świata,
gdy masz ochotę

W trosce o Twoją wygodę i bezpieczeństwo, słuchawki z aktywną redukcją hałasu wyposażyliśmy w Tryb Świadomości Otoczenia (Ambient Awareness Mode)*. Dzięki niemu, dźwięki otoczenia nie będą wygłuszane całkowicie – tak, abyś słyszał np. komunikaty pilotów podczas lotu lub przejeżdżającą karetkę, gdy jesteś na spacerze. Tryb Świadomości Otoczenia możesz w dowolnej chwili wyłączyć i cieszyć się całkowitą ciszą.

* Dotyczy modelu SE-MS9BN

Rób kilka rzeczy na raz.

Dzięki funkcji Multi-point, możesz połączyć słuchawki bezprzewodowo z dwoma urządzeniami jednocześnie. Słuchaj muzyki z prywatnego telefonu, a gdy zadzwoni Twoja służbowa komórka słuchawki automatycznie przełączą się na nią i pozwolą prowadzić rozmowę.

Bez potrzeby przełączania się, bez stresu, bez kabli.

 

SE-MS9BN

Złote | czarne

Duże, komfortowe słuchawki z Aktywną Redukcją Hałasu Otoczenia. Idealne do słuchania muzyki w domu i w podróży. Nauszniki otaczają całe uszy, dzięki czemu doskonale tłumią odgłosy z zewnątrz jeszcze zanim je uruchomisz. Po rozładowaniu baterii wciąż możesz z nich korzystać za pomocą odpinanego przewodu.

SE-S6BN

CZARNE | SZARE | NIEBIESKIE | CZERWONE

Kompaktowe słuchawki nauszne, które dzięki niewielkiej wadze idealnie sprawdzą się w miejskiej dżungli. Idealne w drodze do pracy lub szkoły, ale i niezastąpione na wakacjach. Wbudowany akumulator pozwala na nawet 30 godzin pracy po jednym ładowaniu lub 20, gdy używasz trybu Redukcji Hałasu. 

Recenzja Dailyweb.pl

5/5

Słuchawki Pioneer S9 Wireless NC to kawał przyzwoitego sprzętu, obok którego nie można przejść obojętnie, rozpatrując zakup dobrych słuchawek do 1000 zł. Jestem pewien, że ten produkt znajdzie swoich wielbicieli, którzy pokochają charakterystykę jakości dźwięku, jak i sam, nietuzinkowy, tradycyjny design.